3142.7 litrów

oddanej krwi

2377 osób

w banku szpiku

3230

oświadczeń woli

Zostań ambasadorem

1. Kim jest Ambasador Fundacji Dzień Dla Życia

Ambasadorem Fundacji Dzień Dla Życia może być każda osoba, gotowa pomóc nam w realizacji naszych celów, czyli promowania krwiodawstwa, transplantologii oraz podpisywania oświadczeń woli. Ambasadorami zostają osoby, przygotowujące akcję zbiórki krwi, prowadzące prelekcje, wykłady i inne wystąpienia na tematy związane z krwiodawstwem. Poza tym są to wspaniałe osoby aktywnie udzielające się społecznie w swoich lokalnych społecznościach. Nie brakuje też wolontariuszy, którzy zaangażowali się w pomoc przy organizacji dużych, sztandarowych akcji takich jak: Dzień Dla Życia, Zlot Dla Życia oraz Dzień
Dla Życia na Przystanku Woodstock.

2. Ambasador Fundacji Dzień Dla Życia – kto może nim zostać?

Aby dołączyć do grona Ambasadorów fundacji wystarczy zapał, energia, pozytywne nastawienie, gotowość do działania i znajomość zasad kultury osobistej! Kandydaci nie są ograniczeni żadnym wymogami wiekowymi (chociaż ze względu na odpowiedzialność jaką niesie ze sobą organizacja akcji czy też kwestie prawne preferowane są osoby pełnoletnie). Lubisz pomagać, udzielać się społecznie? Masz w sobie pełno pozytywnej energii? Od samego rana uśmiech nie schodzi ci z twarzy? Jeśli tak jesteś idealnym kandydatem na wolontariusza Dnia Dla Życia. Dołącz do nas, razem możemy więcej!

3. Co oferujemy

Z naszej strony zrobimy co w naszej mocy, żeby pomóc ci w organizacji twojej zaplanowanej akcji. Pomiędzy Ambasadorami, zwłaszcza pracującymi nad jednym projektem, panuje pozytywna, przyjacielska atmosfera – możesz tu poznać naprawdę wielu wspaniałych ludzi, o zainteresowaniach podobnych do twoich. Pracując nad organizacją swojej akcji czy wypełnianiem zadań ważnych dla jakiegoś projektu masz szansę rozwijać i samodoskonalić się w zakresie najróżniejszych umiejętności, które mogą okazać się pomocne w przyszłej pracy czy w codziennym życiu, a na pewno nigdy nie będziesz się z nami nudził. Poza tym wszystkim Ambasadorom, za włożony trud i pracę w Fundacji przysługują oficjalnie poświadczone referencje, które wzbogacą CV i mogą się okazać bardzo pomocne w rozmowach o pracę.

4. Jak dołączyć

Żeby zostać jednym z nas, wystarczy wypełnić formularz znajdujący się poniżej i czekać na
kontakt z naszej strony. To takie proste!
W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem mejlowym: [email protected]