3147.2 litrów

oddanej krwi

2383 osób

w banku szpiku

3236

oświadczeń woli

Media o nas

 1. Pomysłodawczyni i koordynatorka akcji „Dzień Dla Życia”. W dniu swoich 18-stych urodzin postanowiła pójść do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, aby oddać krew…
 2. 4 lipca na Stadionie Narodowym odbędzie się pierwszy, ogólnopolski zlot (Krwio)Dawców organizowany przez Fundację Dzień Dla Życia. Podczas Zlotu odbędzie się także pierwsza w Europie zbiórki krwi dla zwierząt…
 3. Pierwszy ogólnopolski zlot krwiodawców organizowany przez Fundację Dzień Dla Życia odbędzie się w najbliższą sobotę, 4 lipca na Stadionie Narodowym.
 4. Dnia 27.06.2015r na Stadionie Narodowym organizacja społeczna „Dzień dla Życia” (w krótce fundacja „Dzień dla Życia”) organizuje Zlot krwiodawców czyli „Zlot dla Życia”.
 5. Dzień Dla Życia to Fundacja, która została zainicjowana przez Martynę Kaczmarek – studentkę Szkoły Głównej Handlowej, dziewiętnastolatkę, której pasją i celem w życiu jest pomaganie innym.
 6. Dzień Dla Życia to Zespół młodych, energicznych i kreatywnych ludzi, którzy chcą zmieniać świat. Chcemy uświadamiać społeczeństwo polskie o tym jak ważne jest Krwiodawstwo i Transplantacja.
 7. Uczestnicy „Zlotu Dla Życia”, imprezy, która ma propagować krwiodawstwo, podejmą próbę pobicia rekordu Polski w ilości oddanej krwi w czasie jednej akcji terenowej.
 8. Martyna Kaczmarek, piękna dwudziestolatka, szykująca się na wakacyjny wyjazd. Gdy przyjrzymy się jej głębiej, odkryjemy odpowiedzialną kobietę, która postanowiła udowodnić , że jeśli się tylko chce, można nawet zorganizować Dzień Dla Życia.
 9. Gościem „Strefy kultury” była Martyna Kaczmarek, prezes fundacji „Dzień Dla Życia”, która zajmuje się szerzeniem idei Krwiodawstwa i Transplantacji.
 10. Podczas Świątecznego Dzień Dla Życia szczecinianie będą mieli okazję oddać krew, zarejestrować się do banku szpiku kostnego, oraz podpisać oświadczenie woli.
 11. „Dzień Dla Życia” to projekt Martyny Kaczmarek, którego celem jest szerzenie idei oddawania krwi i podpisywanie oświadczeń woli dotyczących oddania organów pośmiertnie.
 12. 23 kwietnia, na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego, odbędzie się akcja, w której może wziąć udział każdy, kto chciałby podarować komuś innemu to, co jest najcenniejsze – dar życia.
 13. Przyjdź, oddaj krew, zarejestruj się w banku szpiku kostnego lub podpisz oświadczenie o chęci oddania narządów po śmierci.
 14. Krwiodawstwo, rejestracja w banku szpiku i oświadczenie woli – trzy możliwości, które nic nas nie kosztują, a mogą kogoś uratować
 15. Martyna Kaczmarek nie jest modelką Victoria’s Secret. Nie jest celebrytką. Nie pojawia się na ściankach, ani na kanapach śniadaniowych programów
 16. „Szczęście i krew to jedyne rzeczy, które się mnożą, gdy się je dzieli!” – zapraszamy do udziału w zbiórce krwi na szczecińskich Jasnych Błoniach
 17. Poddałam się stereotypom. Dziewczęcy głos, nadmierny optymizm, wesołość. (…) Jakże się pomyliłam.
 18. KOBIETA Z PASJĄ – MARTYNA KACZMAREK – FUNDATOR I PREZES FUNDACJI DZIEŃ DLA ŻYCIA
 19. Dzień dla Życia w Piotrkowie Trybunalskim
 20. Panache ma nowe modelki. Wśród nich Polkę.
 21. ZLOT DLA ŻYCIA | Ogólnopolski Zlot (Krwio)Dawców
 22. 4 lipca na Stadionie Narodowym odbędzie się pierwszy, ogólnopolski zlot (Krwio)Dawców organizowany przez Fundację Dzień Dla Życia. Podczas Zlotu odbędzie się także pierwsza w Europie zbiórki krwi dla zwierząt.
 23. 4 lipca 2015 Fundacja Dzień Dla Życia organizuje ogólnopolską imprezę dla Krwiodawców na warszawskim Stadionie Narodowym!
 24. Krwiodawcy zjadą na Narodowy. Będzie próba bicia rekordu w oddawaniu krwi