3147.2 litrów

oddanej krwi

2383 osób

w banku szpiku

3236

oświadczeń woli

Partnerzy

Partner strategiczny – Ogólnopolskie Centrum Medyczne

Ogólnopolskie Centrum Medyczne zostało stworzone dla Pacjentów, którzy chcą sobie zapewnić wysoki standard, a przede wszystkim pewny dostęp do służby medycznej. Głównym celem Ogólnopolskiego Centrum Medycznego jest stały rozwój oferty i obsługa pacjentów na najwyższym poziomie. Ogólnopolskie Centrum Medyczne specjalizujące się w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych ludzi w podeszłym wieku. W ramach szerokiej oferty abonamentów medycznych, pakietów tematycznych czy przeglądów stanu zdrowia Pacjentom świadczone są kompleksowe usługi medyczne – od konsultacji lekarskich, poprzez diagnostykę, badania analityczne, rehabilitację.

W Polsce ponad 1,5 mln osób w wieku ponad 85 lat. Większość z nich cierpi na kilka chorób współistniejących i wymaga specjalistycznego wsparcia. To duża grupa której Ogólnopolskie Centrum Medyczne nie dyskryminuje ze względu na wiek. Nawet więcej tą grupę dzięki działaniom profilaktycznych wspiera najbardziej dzięki badaniom profilaktycznym i możliwości konsultacji i prowadzenia przez lekarza Geriatrę.

Ogólnopolskie Centrum Medycznego przywiązuje ogromną wagę do edukacji jak najszerszej rzeszy społeczeństwa w tym szczególnie osób starszych w zakresie profilaktyki powszechnie występujących chorób i schorzeń. Min. zachęcając do badań krwi, zdrowej diety a także rozdając bezpłatne vouchery na badania nerek czy organizując bezpłatne badania spirometryczne. To ważne działania, które wpisują się w model działań CSR.

http://ocm24.pl/

LOGO_OCM_v_bez_lukasza_kolor

KreatorKoszulek.pl

KreatorKoszulek to firma specjalizująca się w świadczeniu profesjonalnych usług w zakresie wykonywania nadruków na tekstyliach (głównie koszulkach). Nie jest to agencja, dzięki czemu oferuje swoim klientom rewelacyjne ceny. Co więcej cechuje ją przede wszystkim indywidualne podejście do klienta. Słowem – Dzień Dla Życia poleca! sasa

Związek Harcerstwa Polskiego

Związek Harcerstwa Polskiego (ZHP) jest ogólnopolskim, patriotycznym stowarzyszeniem należącym do światowego ruchu skautowego. To otwarta i apolityczna organizacja, a jednocześnie ruch społeczny kształtujący postawy i charaktery. ZHP wspiera wychowanie dzieci i młodzieży zgodnie z harcerskimi wartościami, takimi jak: patriotyzm, braterstwo, przyjaźń, służba, wiara, praca, sprawiedliwość, wolność i pokój. identyfikatorzhp_png_zielone (1)

Proficard

Firma Proficard oferuje swoim Klientom pakiet najwyższej jakości usług. Decydując się na współpracę z tą firmą otrzymasz nie tylko produkt końcowy ale także know-how zdobyte przez wiele lat pracy w branży kart i autoidentyfikacji. Serdecznie dziękujemy za wsparcie.(Krwio)Dawców.
http://www.proficard.pl/
proficard-logo

Panache

Panache to jeden z wiodących projektantów i producentów bielizny w rozmiarach miseczek D+ (dostępna obecnie w 53 krajach na świecie). Marka od zawsze dążyła do perfekcji i stawiała sobie za cel nie tylko tworzenie pięknej, ale również funkcjonalnej, cechującej się wysoką jakością odzieży, której zadaniem jest podkreślenie walorów każdego typu figury. W 2015r. Panache prowadziło kampanię Modelled by Role Models. panache

Weterynaryjny Bank Krwi im. Milusia

Weterynaryjny Bank Krwi im. Milusia to jedyna w Polsce organizacja zajmująca się krwiodawstwem zwierząt. Co więcej podobne działania prowadzą jedynie placówki na terenie Stanów Zjednoczonych. Swoją działalność Bank rozpoczął w 2003r., kiedy to chory na hemofilię labrador Miluś wymagał leczenia polegającego na podawaniu krwi. Od tej pory na terenie całego kraju powstało kilka filii, w których czworonogi mogą, podobnie jak ludzie, oddawać krew i ratować życie.

Fundacja SASA

Fundacja SASA jest tworzona przez pełnych zapału młodych ludzi, którzy marzą o ratowaniu ludzkiego życia. Rozpoczęli więc działania mające na celu wsparcie materialne szpitali borykających się z brakiem podstawowego sprzętu medycznego, a także poszerzenie wiedzy i umiejętności studentów medycyny, by w przyszłości mogli lepiej wykonywać swój zawód. sasa

Fundacja Dobra Fabryka


Dobra Fabryka to jedna z dwóch Fundacji założonych przez Szymona Hołownię. Jej celem jest „produkowanie” dobra w tych zakątkach świata, gdzie zło odbiera ludziom nadzieję, zdrowie, radość i życie. Jak mówi sam założyciel: „[…] miłość już tak ma, że zawsze się dzieli. A jak się dzieli, to się mnoży. […] może, zamiast lamentować jak zły jest ten świat, możemy zmienić jego kolejne 5cm2 na lepsze?”.
dobrafabryka

Motoserce

Motoserce to ogólnopolska akcja zbiórki krwi organizowana przez motocyklistów zrzeszonych przy Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. motoserce

PoorNoMore

PoorNoMore to agencja marketingowa z Poznania, zajmująca się między innymi social mediami, grafikami i fotografią reklamową, stronami WWW, aplikacjami mobilnymi, copywritingiem, badaniami marketingowymi, reklamami, gadżetami, organizacją eventów i budowaniem relacji wewnątrz i na zewnątrz firmy. 643_main

ORFI

Firma ORFI (www.orfi.pl) specjalizuje się w wykonywaniu nadruków na
materiałach odzieżowych, kubkach, znaczkach i wielu innych produktach. Z usług ORFI korzystają zarówno firmy, jak i Klienci indywidualni. Główną dewizą firmy jest jakość, co przejawia się w stosowanych technologiach nadruku oraz wykorzystywanych mediach i komponentach – nadruki na koszulkach i kubkach są trwałe, najlepszej jakości na rynku, znaczki reklamowe – superwytrzymałe, bez elementów plastikowych…. Firma posiada również najnowszej generacji kopiarko-drukarkę poligraficzną na której wykonuje unikatowe w skali kraju usługi.
Dzięki za wsparcie dla Krwiodawców.
orfi

PapierA4.pl

PapierA4.pl to firma z branży papierniczej. Dziękujemy za wsparcie Ogólnopolskiego Zlotu (Krwio)Dawców. Melior 2015 0624 - papierA4 - LOGO

LED SMD

Producent i dystrybutor energooszczędnych systemów ledowych.
www.LEDSMD.PL
ledsmd

AXIS

– Techniczna obsługa konferencji, eventów, imprez.
– Wypożyczalnia sprzętu.
– Scenografia eventowa i targowa.
– Realizacja multimedialna.
http://www.axis.radom.pl/
axis

Przewozy Polska-Wiedeń

Firma „STANI” od ponad 15 lat zajmuje się profesjonalnym świadczeniem usług transportowych na terenie południowo-wschodniej Polski. Nasze busy codziennie przewożą dziesiątki zadowolonych klientów na kilkunastu trasach Polska-Austria-Polska. Klientów odbieramy z Zamościa, Biłgoraja, Rzeszowa, Stalowej Woli, Tarnowa, Krakowa oraz okolic i dowozimy pod wskazany adres w Austrii(usługa door2door). Wybierający przejazd busem STANI, wybierasz wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm i bezpieczeństwo. Wieloletnie doświadczenie w branży przekłada się na wysoki standard podróży oraz ofertę idealnie dostosowaną do klientów, w tym program lojalnościowy, dzięki któremu dajemy możliwość podróżowania ZA DARMO.
Nasze samochody są nowe, bezpieczne, posiadają bogate pakiety wyposażenia – w tym dwustrefową klimatyzację, darmowy, nielimitowany dostęp do Internetu przez sieć Wi-Fi i ładowarki samochodowe dla klientów.

bus Polska-Austria

webinet
tylkozdrowie

zdrowie

stadion

psp

tvp

eska

piotrkow

logo-259x300

koleje

kinoluna

teatr-polonia-logo-2014

logo2

pyrland

1400084322-cdpr-new-logo